top of page

Artus - deine Ideen für Stuttgart.

Öffentlich·75 Mitglieder

Gorica Rudeš prijenos 26 studenog 2023 Uživo

4. stu 2023. — Rudes UŽIVO PRIJENOS HNL Nogomet UŽIVO PRIJENOS Varazdin vs. ... HAJDUK vs VARAŽDIN 2:1 (12. kolo, SuperSport HNL 22/23). MAXSport · 11:23 .

Ne moram naglašavati koliko on znači ovoj momčadi. Taj izostanak nam je veliki hendikep i tužni smo zbog toga jer je bio u jako dobroj formi i puno je doprinosio ekipi. Međutim, imamo dovoljno širok roster i opcije koje to mogu kvalitetno zatvoriti. Uvjeren sam da će igrači koji će ga zamijeniti to i dokazati”, rekao je trener Jeličić. Rudeš sa klupe vodi privremeni trener Ivan Mijač “Već sam imao priliku surađivati s ovim igračima i ekipom kroz zadnjih dva i pol mjeseca, kao dio stožera bivšeg trenera Tonija Golema. Imao sam tako malu prednost jer bio sam upoznat i s kadrom i s igračkom kvalitetom. Govoreći s tehničke strane, odlučili smo malo prodrmati momčad promjenom kapetana. Tako će nas kroz ovaj period kao kapetan predstavljati vratar Matej Marković“, rekao je privremeni trener Rudeša Ivan Mijač. “S druge pak strane, moram naglasiti kako su momci u pristupu i angažmanu na treningu nastavili jednakim intenzitetom kojim smo radili protekla dva mjeseca, a posebno s naglaskom na zadnjih mjesec dana, kada su i rezultati, ako isključimo težak poraz od Istre, to i potvrdili. [[[Stream]@@]] Rudeš HNK Gorica uživo gledati 2 rujna 2023 11. srp 2023. — srp 2023. — 2023 P | N4 kola HNL-a – gdje gledati prijenos utakmice? HNK Gorica i NK Varaždin u srijedu, 18. [[hd uživo>]!!! ] Varaždin ... NOGOMET UŽIVO: Gorica i Rudeš igraju susret 16. kola HNL-a u nedjelju, 26. studenog 2023. godine – gdje gledati prijenos? Gorica i Rudeš igraju susret 16. kola Supersport HNL-a u nedjelju, 26. godine na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici. Ova utakmica počinje u 17. 10 sati, zatvara 16. kolo, a sudit će ju Mateo Erceg. Također, osiguran je izravni televizijski prijenos, a ako želite ovaj susret gledati uživo na stadionu, ulaznicu možete kupiti na dan utakmice na blagajni ispod tribine Zapad i to od 15. 40 sati. [Sport uživo###] Rudeš Slaven prijenos 31/10/2023 Rudeš i Slaven odigrali utakmicu pred Rijeka Gorica uživo gledati 29 listopada 2023 prije 1 dan — PRIJENOS-) Rudeš Gorica uživo gledati... [UŽIVO TV ... Rudeš je i dalje posljednji i ima tek jedan osvojeni bod, onaj u prošlom kolu kod Istre 1961. Ključni korak prema tri boda Velikogoričani su napravili u prvom poluvremenu, u kojem su postigli dva pogotka. Mogla je Gorica imati i veću prednost prije odlaska na odmor. Već u 16. minuti gosti su poveli, a glavom je domaću mrežu zatresao Majstorović. Samo osam minuta kasnije bilo je 2:0, a tada je nakon kornera poentirao Soldo. HNK Gorica - Rudeš : SuperSport HNL HNK Gorica - Rudeš : SuperSport HNL - Nogomet. Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu. HNK Gorica - Rudeš. Nogomet ... Rudeš je vrlo malo pokazao tijekom prvog dijela, a u 37. minuti je Tomečak spasio domaću mrežu nakon udarca Mitrovića. Rudeš bezuspješno tražio povratak u utakmicu Od samog početka drugog poluvremena Rudeš je stisnuo te je tražio mogući preokret ili barem jedan bod u ovom susretu. Odmah u 46. minuti je zaprijetio Petković. Potom je gostima iz Velike Gorice prijetio Tomečak u 65. minuti, nešto kasnije je domaćin tražio i jedanaesterac, no gosti su čuvali dva gola prednosti. Posebno treba istaknuti vratara Gorice Banića koji je odisao sigurnošću te je time i svojoj obrani ulijevao samopouzdanje u obavljanju posla. U takvom ritmu gdje je Rudeš pokušavao doći do čuda utakmica je trajala do samog kraja, ali rezultat se više nije mijenjao. NK Rudeš Istra 1961 uživo prijenos 11 studenog 2023 televizo 7. lis 2023. — Slaven Gorica gledati prijenos 10 studenog 2023 prije 12 sat prije 9 sati — NK Osijek NK Varaždin gledati prijenos Rudeš[[uživo... SLAVEN Istra ... Gorica Osijek uživo prijenos 4 studenog 2023 gdje gledati nk 3. stu 2023. — [TV PRIJENOS UŽIVO-] NK Rudeš Rijeka uživo prijenos gledati 1. — Zagreb Rezultati uživo HNK Hajduk Split NK Lokomotiva Zagreb rezultati ... Gorica pobijedila u Kranjčevićevoj i privremeno preskočila Dinamo, pogledajte ljestvicuNogometaši Gorice u sedmom kolu HNL-a kao gosti su svladali Rudeš s 2:0. Na stadionu u Kranjčevićevoj ulici u Zagrebu momčad koju odnedavno vodi Dinko Jeličić pitanje pobjednika riješila je s dva pogotka u ranoj fazi utakmice. Strijelci su bili Valentino Majstorović u 16. i Marko Soldo u 23. minuti. Upisala je Gorica time drugu pobjedu u sezoni te je privremeno skočila na četvrto mjesto ljestvice. HNK Gorica - NK Rudeš Rezultati uživo, međusobni susreti HNK Gorica NK Rudeš rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 26. stu 2023. u 16:10 UTC u na Gradski stadion Velika Gorica stadionu, ... [PRIJENOS UŽIVO] Legendarni Žuti i njegov Rudeš testiraju GoricuWeb VG Danas 28. lipnja 2023. Srijeda 18:10 Nogometaši Gorice u srijedu od 18 sati igraju novu pripremnu utakmicu, a protivnik Rudeš, povratnik u prvoligaško društvo, kojeg s klupe vodi legendarni Robert Prosinečki. Još uvijek nekompletna ekip... Web Izvorni tekst cityportal. hr 28. 17:59 Teža prometna kod Mraclina, gorički vatrogasci izvlačili ozlijeđene iz vozila Prethodni članak Mraclin. Strijelci su bili Valentino Majstorović u 16. i Marko Soldo u 23. minuti. Upisala je Gorica time drugu pobjedu u sezoni te je privremeno skočila na četvrto mjesto ljestvice. - Rudeš je igrao jako dobro i imao šanse, ni u jednom trenutku nisu bezazleni i nisu odustajali. To su najteže utakmice, u kojima su već unaprijed upisani bodovi, i momčad je fenomenalno reagirala, ispoštovala je plan igre, a pad u drugom poluvremenu možemo vezati s mentalitetom od prošle sezone i tom borbom za ostanak. Htio bih da kvalitetnije dominiramo 90 minuta kroz posjed i radit ćemo na tome u reprezentativnoj stanci ova dva tjedna - rekao je Jeličić, a Robert Prosinečki je kukao: - Problem je što smo jefitno primili golove i teško se vratiti nakon 0-2, lopta neće u gol, imali smo 2-3 stvarno dobre šanse... Apriori se upisuju bodovi, što je naravno zamka. Moramo biti spremni da nas čeka dosta zahtjevna utakmica u kojoj moramo pokazati maksimalnu ozbiljnost i biti puno bolji nego što smo bili protiv Slaven Belupa, pogotovo s aspekta igre. Ta utakmica nam mora biti škola kako ne smijemo reagirati “, rekao je Dinko Jeličić, trener Gorice. PROČITAJTE VIŠE: Ferrari, film u kojem Adam Driver donosi uvjerljivu izvedbu poznatog vozača Formule 1, u zagrebačka kina dolazi u četvrtak, 28. prosinca 2023. godine “Nažalost, na duže vrijeme s terena će izbivati Merveille Ndockyt zbog ozljede aduktora. Što se tiče ovog, može se reći i gradskog derbija, Gorica ga čeka na četvrtom mjestu sa 24 boda. S druge strane, Rudeš je zadnji i nakon odigranih 15 utakmica ima samo tri boda. I dodajmo, u prošlom su kolu, nakon poraza od Istre 1961 smijenili trenera Tonija Golema. “Odradili smo još jedan planski ciklus. Imali smo jako dobra dva tjedna, a igrali smo i pripremnu utakmicu protiv slovenskog Radomlja koju smo pobijedili sa 7:2. Ona je apsolutno ispunila svoju svrhu jer smo popravili segment realizacije. No, sve je bilo usmjereno i u fokusu utakmice protiv Rudeša. Već u 16. minuti gosti su poveli, a glavom je domaću mrežu zatresao Majstorović. Samo osam minuta kasnije bilo je 2-0, a tada je nakon kornera poentirao Soldo. Rudeš je vrlo malo pokazao tijekom prvog dijela, a u 37. minuti je Tomečak spasio domaću mrežu nakon udarca Mitrovića. Od samog početka drugog poluvremena Rudeš je stisnuo te je tražio mogući preokret ili barem jedan bod u ovom susretu. Odmah u 46. minuti je zaprijetio Petković. Potom je gostima iz Velike Gorice prijetio Tomečak u 65. minuti, nešto kasnije je domaćin tražio i jedanaesterac, no gosti su čuvali dva gola prednosti. Posebno treba istaknuti vratara Gorice Banića koji je odisao sigurnošću te je time i svojoj obrani ulijevao samopouzdanje u obavljanju posla. Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Gorica – Rudeš? Posljednja utakmica 16. kola HNL-a u nogometnoj sezoni 2023. /2024. između klubova HNK Gorica i NK Rudeš igra se u nedjelju, 26. godine u 17. 10 sati. Prijenos nogometne utakmice bit će osiguran na TV kanalu MAX Sport 1. Ukoliko utakmicu nećete moći gledati, prijenos možete uživo slušati na Drugom programu Hrvatskog radija. Što se tiče kladionica, one predviđaju pobjedu Gorice. [UŽIVO PRIJENOS>>] Gorica Rudeš uživo prijenos 26/11/ prije 9 sati — [UŽIVO PRIJENOS>>] Gorica Rudeš uživo prijenos 26/11/2023 prije 4 sata — [[SPORT TV>]!!!!!] Rudeš Slaven Belupo uživo 31 listopada (SPORT ...