Artus - deine Ideen für Stuttgart.

Öffentlich·75 Mitglieder

Mura Maribor v živo 26 november 2023

Olimpija. Mura · 0. 12.11. P ; Mura. Aluminij · 0. 04.11. Z ; Radomlje. Mura · 1. 29.10. R ; Mura. Koper · 2. 22.10. R ; Hodos. Mura · 4. 18.10. Z.

Branilka pokalnega naslova Olimpija je na Kodeljevem zanesljivo ugnala velenjski Rudar (4:1), mreža zmajev pa se je pod vodstvom Zorana Zeljkovića zatresla prvič po 545 minutah. Rogaška je po pravem organizacijskem kaosu in posredovanju delegata po podaljšku na Ježici ugnala IB 1975 Ljubljano. Koprčani so odpor prekmurskega nižjeligaša strli v drugem polčasu. V 30. minuti so izbranci Anteja Šimundže podvojili prednost, med strelce se je vpisal Hrvat Marko Kolar. V 52. minuti je zadel še njegov rojak Marin Laušić. Ko je že kazalo, da bo zasedba Šimundže zmagala s 3:0, je globoko v sodnikovem dodatku Žan Bešir postavil končnih 1:3. Pri tretjeligašu (zahod) Eltronu Šenčurju je gostovala Mura in zmagala z 2:0. Oba gola so Prekmurci dosegli ob koncu polčasov. Prvega je v 45. (NOGOMET) NŠ Mura vs NK Maribor in prenosi v živo pred 12 urami — (NOGOMET) NŠ Mura vs NK Maribor in prenosi v živo online 26 november 2023 (NOGOMET>>) Mura vs Olimpija v živo online 3 september 2023 Prenos ... Mura Maribor v živo online 26/11/2023 Tok pred 6 urami — NŠ pred 5 urami — Mura Maribor v živo online 26/11/2023 Tok pred 6 urami — NŠ Mura NK Maribor v živo online 26 november 2023 Šport nk domzale logo web small. Domača stranSpletno mesto uporablja piškotke, s katerimi izboljšujemo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo vsebine. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Piškotki, ki so nujno potrebni za delovanje spletnega mesta Ti piškotki so nujni za pravilno delovanje spletnega mesta in njegovih osnovnih funkcionalnosti. Uporabnikom omogočajo delovanje osnovnih spletnih storitev ter zagotavljajo učinkovito uporabniško izkušnjo. Spletna analitika Napredna spletna analitika nam omogoča, da spremljamo uporabo spletne strani ter jo tako izboljšujemo in nadgrajujemo. NŠ Mura vs NK Maribor v živo online 26 november 2023 4. nov. pred 12 urami — NŠ Mura vs NK Maribor v živo online 26 november 2023 4. nov. 2023 — pred 2 urama — NK Maribor Celje. 26. Luka Koper. 24. Olimpija. 20. Zmaje je v vodstvo že po dveh minutah popeljal Pedro Lucas. Foto: www. alesfevzer. com Zmaji Velenjčanov s spremenjenim strokovnim štabom niso gostili v Stožicah, kjer je slovenska reprezentanca, v njej nastopa tudi kapetan zeleno-belih Timi Max Elšnik, v ponedeljek ugnala Kazahstan in se na načeti travnati površini uvrstila na Euro 2024, ampak na Kodeljevem. Kapetan zmajev je razumljivo preskočil dvoboj in soigralce spremljal kot gledalec, prevetrena zasedba Zeljkovića, ki mu po novem pomagata Antonio Delamea Mlinar in trener vratarjev Benjamin Levak, pa je brez večjih težav izločila knape. [[TV V ŽIVO#]] NŠ Mura vs NK Maribor v živo 26 november pred 11 urami — pred 1 dnevom — ) Aluminij Maribor v... NŠ Mura NK Aluminij v živo online 04/11/2023 POJASNILO: NahaPOJASNILO: Nahajate se na Mura rezultati ... [[PRENOS V ŽIVO]] NŠ Mura NK Maribor v živo online 26 pred 10 urami — [PRENOS V ŽIVO]] NŠ Mura NK Maribor v živo online 26 november 2023 7. okt. 2023 — Vstopnice za NK Maribor : NŠ Mura, 07.10.2023 ob 20:15 v ... NŠ Mura vs NK Maribor v živo 26.11.2023 pred 9 urami pred 22 minutami — NŠ Mura vs NK Maribor v živo 26.11.2023 pred 9 urami — 2023 15:00 Šport TV Mura: Maribor 26. NZS – Nogometna zveza . Mura Maribor in prenosi v živo online 26 november 2023 pred 5 urami — Mura Maribor in prenosi v živo online 26 november 2023 28. okt. 2023 — živo online 22 september 2023 Vrstni red: Mura 18 točk, Koper 16. Goste iz Velenja vodi nekdanji slovenski reprezentant Simon Sešlar, oče donedavnega asa Olimpije Svita Sešlarja. Olimpija je zmagala s 4:1, Pedro Lucas je zadel v polno že po dveh minutah. Zeljkovićeva četa nadaljuje imeniten niz, se je pa njena mreža, ko je Rudar v 59. minuti dosegel častni zadetek prek Stiana Džumhurja, zatresla prvič po 545 minutah. Kapetanski trak pri zmajih je nosil Aljaž Krefl. Rogaška po "kaosu" stežka, Koper zanesljivo Safet Hadžić je s Koprom napredoval v osmino finala. Foto: FC Koper Vzporedno je v sredo v zgodnjih popoldanskih urah potekala še tekma med IB 1975 in Rogaško. Na igrišču z umetno travnato podlago v Športnem parku Štefana Beleta je potekala drama, Rogaška je bila že na robu poraza, a je z zadetkom v 87. minuti le izenačila na 1:1. Po koncu rednega dela je bilo na Ježici sicer precej kaotično, saj sta ekipi takoj, torej brez podaljška, začeli z izvajanjem najstrožjih kazni, po katerih so bili boljši Slatničani, nato pa je delegat tekme, ko je bilo praktično že vsega konec, ugotovil, da pravila velevajo, da se mora odigrati podaljšek, zato sta se ekipi vrnili na teren in odigrali dodatnih 30 minut. V teh sta za napredovanje Rogaške zadela Nejc Gradišar (99. Navijači Nafte so proslavili veliko zmago svoje ekipe. Foto: Jure Banfi/alesfevzer. com Za Gorico, ki je jesenski del druge lige končala na četrtem mestu, sta ob zmagi nad Domžalami zadela Maj Blažič in Nejc Mevlja, ki je v 80. minuti zadel za zmago. Po edini zadetek za Domžale se je v 55. minuti podpisal Filip Stuparević. Olimpija prejela zadetek po 545 minutah V konkurenci je tako ostalo še šest prvoligašev, vsi z izjemo Olimpije pa so gostovali. Prvotno je bilo mišljeno, da bo imel nižjeligaš prednost domačega igrišča, takšno je tudi pravilo, in da bo torej Olimpija gostovala v prestolnici lignita. Knapi pa so po tehtnem razmisleku presodili, da bi imeli z organizacijo tekme preveč dela. NŠ Mura - NK Maribor rezultat v živo, H2H in postave NŠ Mura NK Maribor rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 26. nov. 2023 ob 14:00 UTC na Mesti Stadion Fazanerija stadionu, mesto Murska Sobota, ... Maribor Nogomet | Prenosi v živo Maribor - Prenosi v živo Nogomet. Maribor. Slovenija. Prva Liga Telemach Mura. Prva Liga Telemach. TV prenos še ni na voljo. Sobota, 13. apr. 17:00 ...